sky3ds
 
SkyDock, адаптер працював з Sky3DS + (V140), що дозволяє вам отримати приватний заголовок з однієї з ваших оригінальних ігрових карт 3DS і належним чином грати в онлайн-ігри. Перегляньте додаткові вказівки нижче або відео. тут.

Особливості SkyDock :

  • * Створіть свій власний файл заголовка для онлайн-гри (оригінальна гра-карта 3DS необхідна);
  • * Прочитайте оригінальну гру збережених даних безпосередньо;
  • * Зніміть оригінальну ігрову картку у формат файлу .3DS;

Зображення продуктуІнструкція SkyDock :


Перш за все, оновіть прошивку своєї sky3DS + на V140: скопіюйте firmware.bin з sky3ds + прошивки V140 у кореневий каталог вашої картки microSD FAT32. Вставте картку microSD в Sky3DS +, підключіть свій ПК та Sky3DS + USB-кабелем. Світлодіодне червоне світло увімкнеться на 30 секунд, після чого повернетеся до зеленого світла і продовжуватиме блимати протягом 10 секунд, після того, як світло вимкнеться, означає, що sky3DS + було успішно оновлено. Видаліть файл firmware.bin на картці microSD. Спосіб оновлення прошивки такий самий, як і раніше.1. Вставте оновлення sky3ds + та одну з ваших оригінальних ігрової карти 3DS в два слоти Skydock, а потім підключіть sky3ds + до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Буде блимати світлодіодне синє світло, і на microSD-карті буде створено новий файл savekeys.txt. Файл savekeys.txt використовується для збереження приватного заголовка.
2. Натисніть кнопку оранжевого дисплея sky3ds + карта, червоний світлодіодний індикатор блиматиме один раз. У вашій картці microSD буде створено два файли (.CFG і .SAV). Файл CFG містить певну інформацію (CART_ID, FLASH_ID, заголовок ПЗЗ) цієї оригінальної ігрової карти. Файл SAV створює резервну копію гри збереження оригіналу гра-картка (Зберегти можна безпосередньо на sky3ds + карті)3. Тримайте і продовжуйте натискати кнопку sky3ds + orange, не відпускайте її, поки не почне блимати світлодіодний індикатор. Світлодіодне червоне світло триватиме кілька хвилин, потім повернетеся до зеленого світла і продовжуйте блимати. Після вимкнення світла на карті microSD буде створено файл .3ds. Файл .3ds - це 3ds ROM оригінальної ігрової карти. (Тривога: Час спалаху залежить від розміру гри. Чим більша кількість ігор, тим довше, будь ласка, зачекайте з терпінням. Ніколи не від'єднуйте кабель USB, поки зелений світловий індикатор не світиться, або 3DS ROM не буде успішно завантажуватися на вашому 3DS. )
Примітка : файл created.cfg підтримує лише онлайн-відтворення для одного 3ds Rom із ігрової карти 3DS. Якщо ви хочете грати в інші онлайн-ігри, відкрийте файл savekeys.txt та скопіюйте рядок "GAMESAVE_KEY" у файл settings.txt.