Funkce Sky3DS :

  • * Plug & Play, snadné použití, Multi-rom podpora.
  • * Podpora jakékoli verze systému 3DS (včetně nejnovější verze V9.8.0-25J).
  • * Podpora všech konzol New3DS / 3DSLL, 3DS / XL, 2DS (USA, EU, JP, KR, AU ...).
  • * Podpora online hry a přístupu eShopu.
  • * Kompatibilní s libovolnou kartou MicroSD 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB SDHC / SDXC.

Obrázky produktu


Pokyny uživatele

1. Stáhněte si DiskWriter a šablonu do počítače a obdržíte dva soubory;2. Spusťte aplikaci "DiskWriterV2.02b1.exe" jako administrátorskou roli.

3. Než spustíte aplikaci DiskWriter, musíte zadat ".Net FrameWork V4.0 +", jinak přejděte ke kroku 5;  

4. Po instalaci rozhraní Microsoft .NET Framework restartujte počítač a znovu spusťte aplikaci "DiskWriterV2.02b1.exe" jako administrátorskou roli.

Poznámka: Spusťte diskWriterV2.02b1 na PC Win7 / 8 jako role administrátora a ujistěte se, že používáte adaptér USB (ne SD adaptér) s kartou microSD.

5. Vložte kartu Microsd s adaptérem USB do počítače (WIN7 / 8 OS) a zobrazí se volba "Zařízení USB2.0 CARD-READER USB (\\. \ PHYSICALDRIVE1)", vyberte jej a klepněte na tlačítko "Jít!" ;6. Zobrazí se varování "Vybraná jednotka není pro tuto aplikaci formátována". Stačí kliknout na "Ano" pro pokračování;  7. "DiskWriterV2.02b1" běží normálně by měl vypadat níže; Vyberte "Soubor" -> "Formátovat";


8. Opět existuje důležité varování, které vás informuje, že "Formátování dirve zničí VŠECHNY informace o tom! Opravdu chcete zpracovat?", Kliknutím na tlačítko "Ano" potvrďte a dalším upozorněním vás znovu informujte. "Ano" ,
9. Po dokončení formátu klepněte na tlačítko "OK";10. Zvolte možnost "Možnost" -> "Změnit šablonu" a vyberte soubor šablony.

11. Zvolte "Soubor" -> "Napiš" a vyberte si své oblíbené 3DS romy a pak se zapíše do vaší microSD karty za pár minut.

12. Po dokončení zápisu vložte microSD kartu pomocí programu Sky3DS do konzoly 3DS, abyste si ji mohli vychutnat.
(Další podrobnosti o uživatelské příručce disku Diskwriter V2.02b1)


SKY3DS karta užitečné informace :


1. Přepněte na další hru:
Stiskněte červené / modré tlačítko, sky3ds uloží EEPROM na kartu microSD, přeskočí na další hru, současně si přečte tuto hru uložit data pomocí EEPROM na kartu microSD, pak můžete začít hrát si.

2. Obnovte jednotlivá hra ukládání dat z PC:
S vašimi sky3ds na 3DS přepněte na jinou hru (ne hra, kterou potřebujete pro obnovení ukládání dat) a vyjměte kartu microSD, vložte s adaptérem pro připojení k PC. Otevřete nástroj Diskwrite, abyste provedli jednu hru "Restore Save" z jednoho z vašich ".sav" souborů, vložte Sky3ds s kartou microSD do slotu 3DS, stiskněte červené / modré tlačítko a přejděte do hry (je nutné obnovit uložení dat) a užívejte si.
Poznámka: Pokud jste zapomněli přepnout na jinou hru, postupujte podle kroku 4.

3. Obnovení všech her uložit data:
Otevřete nástroj Diskwriter a proveďte "Soubor" -> "Obnovit uložení dat", uložte soubor do počítače, vložíte kartu Sky3ds s kartou microSD do slotu 3DS. Poté postupujte podle kroku 4.

4. Počáteční SKY3DS:
Zapněte 3ds konzolu, podržte stisknuté červené / modré tlačítko s prstem, vložte do slotu 3DS pomocí sky3ds, na obrazovce se nezobrazí ikona hry. Vysuňte sky3ds a znovu vložte do 3DS, kontrolka LED bliká rychle, ikona hry se stále nezobrazuje. Opět vysuňte sky3ds a vložte do 3DS, LED kontrolka bliká a zhasne v několika sekundách, znamená to, že první hra byla uložena v paměti EEPROM z MicroSD karty, můžete si ji zahrát, abyste si ji užili.

5. Než přejdete na novou kartu MicroSD nebo odstraníte data pro ukládání hry:
Pokud v současné době máte uložené údaje uložené v SKY3DS a chcete změnit jinou novou MicroSD kartu, měli byste stisknout červené / modré tlačítko pro přepnutí na další hru, uložené údaje z paměti EEPROM do paměti SD karta.